wymyślamy dla Ciebie

 
          Przychodzisz, mówisz, że masz pomysł na nowy produkt ale nie wiesz jak to technicznie rozwiązać lub potrzebujesz dobry design, my staramy się rozpoznać i zrozumieć co chcesz nam przekazać, analizujemy twój pomysł i szukamy optymalnych rozwiązań technicznych jak również odpowiedniego desing, tak aby powstały produkt był ponad czasowy i czymś wyjątkowym.
         Aby było to możliwe współczesna firma projektowa powinna charakteryzować się umiejętnością rozpoznania i zaspokojenia potrzeb kontrahenta. Umiejętności te charakteryzują nasz zespół projektowy i tworzą nowe pole do współpracy z przedsiębiorcą  gotowym do inwestowania w innowację.
         W tym etapie projektu możemy się pochwalić wieloma nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi zakończonymi złożeniem wniosków patentowych.
          Na życzenie klientów zachowujemy pełną dyskrecje co do wykonywanych dla nich zleceń i usług, jak i wszystko co zostanie dla nich wykonane fizycznie jak i intelektualnie, przechodzi na ich własność, bez pobierania jakichkolwiek dodatkowych opłat.